Galerie

Catering

Jednou ze služeb Up Group je poskytování kompletních cateringových služeb. Zabýváme se především organizováním soukromých a firemních akcí. Dokážeme Vám ale také připravit zahradní párty, svatby, obchodní obědy, obchodní večeře, rauty a malá občerstvení.

Aby se cateringové služby Up GROUP staly nezapomenutelným zážitkem, bude se o Vás starat tým kreativních kuchařů a pozorná obsluha, která má bohaté zkušenosti v těchto službách jak u nás, tak v zahraničí. Součástí našeho kuchařského týmu jsou členové kuchařské a cukrářské asociace, s nimiž spolupracujeme. Tímto se držíme současných gastronomických trendů. Naše hlavní myšlenka zůstává neměnná i v cateringu. To znamená vařit poctivá domácí jídla bez používání polotovarů či chemických náhražek. Díky této zásadě u nás v žádné kuchyni nenaleznete chemické směsi koření nebo dochucovací konvenience. Preferujeme produkty vyrobené přímo v naších kuchyních, ale k uspokojení zákazníka, máme ověřené regionální dodavatelé uzenářských a sýrových specialit. Odváděná práce číšníků a kuchařů je sledována stejně pečlivě jako kvalita surovin, ze kterých připravujeme pokrmy a nápoje. Samozřejmostí je přísná kontrola všech surovin při nákupu, odpovídající ošetření a skladování potravin v souladu se systémem kontroly kvality HACAP. Klademe vysoký důraz na osobní zodpovědnost každého jednotlivce ve vztahu jak k zákazníkům, tak i dovnitř do skupiny, kde v zaměstnancích budujeme pocit sounáležitosti, spoluodpovědnosti a loajality. Rozvíjíme týmové myšlení, odborný a profesní růst všech zaměstnanců, abychom dosáhli optimálního a efektivního poskytování služeb i za náročných a vypjatých okolností. Další naší zásadou je používání moderních a kvalitních kuchyňských spotřebičů, které jsou v souladu s životním prostředím. Naše skupina klade vysoký důraz na jeho ochranu, minimalizaci negativních vlivů a dopadů naší činnosti. V souladu s touto filosofií využíváme zařízení s nejnižší energetickou náročností. Používáme moderní spotřebiče, jako jsou například chladící zařízení s nejnižší možnou spotřebou, indukční vařiče, profesionální konvektomaty či nízkoteplotní trouby s funkcí uzení, které jsou šetrné k použitým surovinám.

Up GROUP organizuje trendový catering pro každou příležitost. Máme již velké zkušenosti s organizováním soukromých a firemních akcí. Dokážeme ale připravit catering pro každou příležitost. Individuálně přistupujeme ke každé pořádané akci a dbáme na spokojenost zákazníka. Rádi Vám navrhneme menu podle Vašich představ a doladíme s Vámi potřebné detaily – od jednotlivých pokrmů, nápojů až po dekoraci a styl prezentace. Cateringové služby pro Vás zajistíme ve Vámi zvolené lokalitě nebo Vám dáme vybrat z široké nabídky našich prostor (provozoven).

 

Cateringové služby

Zde naleznete seznam našich cateringových služeb. Služby poskytujeme buď externě nebo Vám můžeme nabídnout pronájem našich vlastních prostorů. Více o prostorech naleznete zde:    Prostory

Pro více informací ohledně cateringu prosím kontaktujte pana Josefa Kačírka na:  [email protected]

 

 • Soukromé a firemní akce

 • Zahradní párty

 • Svatby

 • Obchodní obědy

 • Obchodní večeře

 • Rauty

 • Gala večeře, gala obědy

 • Grilování

 • Tiskové konference

 • Degustační večeře se someliérem

 • Brunche

 • Snídaně a malá občerstvení

 • Pronájem inventáře