Galerie

Hotelnictví

Hotelnictví je jeden z oborů, kterými se Up GROUP zabývá. Všechny naše ubytovací kapacity jsou nově zrekonstruované a vybavené kvalitním nábytkem. Naším zájmem je poskytování čistého, kvalitního, ale cenově přijatelného ubytování.

Naše hlavní myšlenka v hotelnictví se příliš neliší od restauratérství – chceme poskytovat kvalitní, moderní a čisté ubytování, které je v souladu s životním prostředím. Zatím jsou v našem portfoliu dvě ubytovací kapacity. První je Up HOTEL SOKOLOVNA v Trutnově a druhý Up OBORA HURT v Lanškrouně.

Up HOTEL SOKOLOVNA

V Up HOTELU SOKOLOVNA jsou 4 dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím, které bylo postaveno z prvotřídních materiálů, je zde multifunkční sprchový kout s LED osvětlením, rádiem či handsfree. Dále jsou v hotelu vícekapacitní pokoje s novými designovými dvoupatrovými postelemi. Tyto pokoje mají společné sociální zázemí na chodbě, které je zcela nové a opět krásně vybavené. Mezi vícekapacitní pokoje patří 1 čtyřlůžkový, 3 šestilůžkové, 2 osmilůžkové a 1 desetilůžkový . Všechny jsou vybaveny novým nábytkem s novými kvalitními taštičkovými matracemi i lůžkovinami.

Up OBORA HURT

Up OBORA HURT je momentálně více restaurace. Ubytování v rekreačním areálu bylo alespoň lehce zrekonstruováno. Nachází se zde 16 chatek, které jsou sice staré, ale jsou nově vymalované a mají nové vybavení. Pořídili jsme do všech chatek nové jednopatrové a dvoupatrové postele, na které jsme dali kvalitní taštičkové matrace s novým ložním prádlem. Chatky sice nejsou moderní jako je například přilehlá restaurace, ale můžete zde zažít krásné chvíle ve spojení s přírodou. V chatkách se sloučilo stáří s novým moderním vybavením a tím se vytvořilo čisté ubytování v přírodě.