Galerie

Hotelnictví

Hotelnictví je jeden z oborů, kterými se Up GROUP zabývá. Všechny naše ubytovací kapacity jsou nově zrekonstruované a vybavené kvalitním nábytkem. Naše hlavní myšlenka v hotelnictví se příliš neliší od restauratérství – chceme poskytovat kvalitní, moderní a čisté ubytování, které je v souladu s životním prostředím.

Up OBORA 

Up OBORA nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných chatách. V rekreačním areálu se nachází 16 chat se sociálním zařízením pro 2 až 5 osob. Původní chaty byli zcela zrekonstruovány na jaře 2020. V každé chatě jsou nové podlahy, skříně, LED osvětlením, postele s taštičkovými matracemi a novými peřinami a útulná koupelna se sprchovým koutem. Dále v areálu naleznete 18 dřevěných chat srubovitého typu pro 2 až 4 osoby. Tyto chaty sice nemají vlastní sociální zázemí uvnitř chaty ale to se nachází velmi blízko všech chat.

Pro ubytované je k dispozici mimo jiné parkoviště, dětská zábavní zóna s houpačkami, pískovištěm a trampolínou. Máte také šanci si zapůjčit ruské kuželky, petanque či croquet nebo využít nového multifunkčního hřiště a zahrát si tenis, fotbal nohejbal, volejbal nebo jiný sport na profesionální umělé trávě. Na sportovním hřišti je také možnost využití po setmění jelikož je zde nainstalované osvětlení.