Svatby a oslavy

Up GROUP nabízí své zkušenosti, prostory a hlavně kvalitní gastronomii pro všechny co chtějí uspořádat svatební hostinu či jakoukoliv oslavu.

Up GROUP má již velké zkušenosti s pořádáním malých i velkých svatebních hostin, narozeninových oslav, výročních večeří či smutečních obědů. Poskytujeme kvalitní catering, kde si můžete vybrat mezi rautovým či roznášeným menu. Díky našemu širokému portfoliu provozoven, u nás můžete uspořádat různé typy oslav a akcí. Můžeme Vám nabídnout například prostory Up OLYMP v Trutnově, kde je možnost pronájmu soukromého salonku. V této provozovně máte možnost si zahrát bowling, kulečník, šipky či stolní fotbálek.

Pokud byste chtěli přijít i s malými dětmi, je zde dětské zábavní centrum Olympland s rozsáhlou opičí dráhou, šesti trampolínami, a kuličkovými bazénky. Více informací o dětském hřišti naleznete na www.olympland.cz kde naleznete také virtuální prohlídku celého hřiště. Olympland je možné si pronajmout pro dětské oslavy.

Naší další specialitou jsou dětské oslavy v Up ZELENCE.

Více o našich prostorech a cateringových zkušenostech naleznete zde:

Nabízíme kompletní služby, které se týkají organizace oslav a akcí. Individuálně přistupujeme ke každé pořádané akci a dbáme na spokojenost zákazníka. Rádi Vám navrhneme menu podle Vašich představ a doladíme s Vámi potřebné detaily – od jednotlivých pokrmů, nápojů až po dekoraci a styl prezentace. Díky naší vlastní cukrárně Up MADE Vám můžeme také nabídnout výrobu dortu a zákusků přesně dle vašich představ.

Více o výrobě dortů a cukrářské výrobě zde: