Olympland

Olympland je bowlingové centrum s restaurací, které se nachází v Trutnově u hlavní silnice z Trutnova do Náchoda v Poříčí. Celá restaurace s bowlingem prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Hlavním lákadlem Olymplandu jsou především nové profesionální bowlingové dráhy. Jedná se o dráhy značky QubicaAMF, což je jeden z největších výrobců profesionálních drah. Dráhy jsou vyrobeny v USA a splňují veškeré soutěžní parametry. Aby byli uspokojeni i ti nejlepší hráči bowlingu a mohli se zde konat i velké turnaje, je zde také profesionální mazačka KustodianION. Jedná se o plně automatickou mazačku, která je jednou z nejmodernějších a nejlepších mazaček na trhu. Díky ní může i normální amatérský hráč začít na vlastní kůži rozdíl mezi amatérskou a profesionální dráhou. Dráhy jsou mazány i pro běžný provoz, tudíž zde naleznete stejné hrací podmínky kterýkoliv den v týdnu. Velkou výhodou našeho bowlingu jsou automatické zábrany žlábků, díky kterým mohou hrát děti s dospělými na jedné dráze. A jelikož se jedná o komplexní zábavní centrum, naleznete zde také kulečníkový stůl, soutěžní šipkové automat a fotbalový stůl. Pokud byste chtěli přijít i s malými dětmi, je zde dětské zábavní centrum Olympland s rozsáhlou opičí dráhou, šesti trampolínami, a kuličkovými bazénky. Více informací o dětském hřišti naleznete na www.olympland.cz kde naleznete také virtuální prohlídku celého hřiště. 

Prostory restaurace byly zcela nově vybudovány, v interiéru naleznete luxusní skleněné a kovové mozaiky, bambusové podlahy či stoly, designové průhledné židle či měděné skleněné lustry s LED Edisonovými žárovkami. Vaříme zde poctivá domácí jídla bez používání polotovarů či náhražek a volíme tradiční i netradiční kombinace jídel. Kuchyně je vybavena novými a moderními technologiemi, které nám umožňují vařit kvalitnější jídla. Restauraci můžete navštívit i na kvalitní polední menu, jehož kvalita a rychlost je ideální především pro firemní obědy. Prodáváme zde také zákusky, dorty a pečivo Up MADE, což je značka naší domácí cukrářské a pekařské výroby, kde používáme vlastní receptury a suroviny nejvyšší kvality. Více o naší výrobě cukrářských a pekařských výrobků naleznete zde: www.upmade.cz.

Olympland je ideálním prostorem pro uspořádání rodinných i firemních akcí či oslav. Můžete si zvolit z několika možných prostorů a salonků, ke kterým Vám naši kuchaři rádi připraví rautové občerstvení. Večírky a oslavy poté získávají novou dimenzi možností uspořádat malý bowlingový turnaj, kterého se mohou účastnit i ti nejmenší.