Up ZELENKA

Cukrárna Up ZELENKA se jmenuje podle čtvrti Zelená Louka, kde se v Trutnově nachází. Interiér cukrárny odráží své umístění na Zelené Louce svou originální vysokou umělou trávou na podlaze. Tímto se zde můžete cítit, jako když chodíte po louce. Na travnatém povrchu se nachází designové průhledné židle, které dodávají této cukrárně lehký a svěží vzhled. V jedné části se nachází dětský koutek vybavený barevnými kuličkami s klouzačkou a různými hračkami. Díky tomuto koutku je Up ZELENKA velmi lákavou zastávkou pro maminky s dětmi, které si mohou dát výborný domácí zákusek s kvalitní kávou, zatímco si děti nerušeně hrají.

V Up ZELENCE nalezneme široký výběr čerstvých a kvalitních zákusků a dortů. Tyto zákusky, dorty, ale i pečivo nese naši vlastní značku Up MADE, což značí domácí cukrářské a pekařské výrobky. Při výrobě těchto výrobků používáme vlastní receptury, suroviny té nejvyšší kvality a zaručujeme naprostou čerstvost. Více o výrobě cukrářských a pekařských výrobků naleznete zde: www.upmade.cz.  Můžete si zde také objednat celé dorty při příležitosti nějaké oslavy, protože naše cukrářky dokáží z pravého marcipánu, který používáme, vymodelovat téměř vše, co vás napadne.

Up INSPIRACE

Čajovna Up INSPIRACE vznikla přestěhováním prodejny knih zaměřených na osobní rozvoj, esoteriku a relaxaci z provozovny Up MÁJ. Tato čajovna a prodejna knih si začala okamžitě žít svým vlastním životem pod vedením Radky Riegrové. V těchto malých a útulných prostorech se začali scházet lidé, kteří mají rádi klidné a tiché prostření. Up Inspirace je tímto naprosto jedinečný prostor v rušném centru města.  V Up Inspirace se také konají různé meditační akce či přednášky. Trutnov touto čajovnou a kavárnou získal místo, kde se mohou lidé sejít a v klidu si popovídat či zakoupit čaj nebo nějakou knihu, kterou v běžných knihkupectvích nenajdete.

Naší snahou je, aby se naše nabídka čajů neustále rozrůstala. Prodáváme například zelený čaj, který je sušen ve smetanovém nálevu a dodává čaji naprosto jedinečnou chuť. V  nabídce naleznete čaje ze všech koutů světa a určitě si u nás vyberete. Prodáváme zde také výběrové kávy arabiky z Havaje, Keni či jiných zemí, kde se pěstují nejkvalitnější kávy. Jako doplněk k čaji a kávě zde prodáváme zákusky Up MADE, což znamená, že jsou produktem naší domácí výroby za použití vlastních receptur a surovin nejvyšší kvality. Více o naší výrobě cukrářských a pekařských výrobků zde: www.upmade.cz.

Up MÁJ

Restaurace Up MÁJ funguje nepřetržitě od roku 2011 na střeše obchodního domu Máj v Trutnově. Tato restaurace byla prvním provozem dnešní gastronomické skupiny Up GROUP. V Up MÁJI nalezneme útulné a moderní prostředí s kvalitní gastronomií. Restaurace je rozdělena do několika sekcí, kde si každý najde své místo. Pokud chcete soukromí, můžete si sednout do křesílek na vyvýšeném pódiu u oken s výhledem na trutnovský pivovar Krakonoš. Pokud vám nevadí rušnější místo, můžete se usadit v některé z hlavních sekcí. V Up MÁJI naleznete také uzavíratelný salonek, který je vhodný pro větší skupiny či různé oslavy. Dalším zajímavým prostorem je zimní zahrada s velkými okny. V zimě atmosféru dokreslují krbová kamna. Velkým lákadlem této restaurace je velká venkovní terasa s leknínovým jezírkem. Toto jezírko vytvořilo jedinečnou kulisu ke kávě či jídlu. Kombinace jezírka, okrasných květin a výhledu na střechy historického centra Trutnova dávají Up MÁJI nezapomenutelnou atmosféru.

Restaurace nabízí moderní českou či italskou kuchyni. V naší kuchyní vaříme poctivá domácí jídla bez používání polotovarů či náhražek, volíme tradiční i netradiční kombinace a moderní styl servírování jídel. Kuchyně je vybavena moderními technologiemi, které nám v kuchyni umožňují vařit kvalitnější a zdravější jídla. V restauraci můžete vyzkoušet polední menu, jehož kvalita je za svou cenu bezkonkurenční v širokém okolí. Prodáváme zde také zákusky, dorty a pečivo Up MADE, což je značka naší domácí cukrářské a pekařské výroby, kde používáme vlastní receptury a suroviny té nejvyšší kvality. Více o naší výrobě cukrářských a pekařských výrobků naleznete zde: www.upmade.cz. Vyhlášené jsou zde také slavnostní večeře.