ORPA Papír

Spojení ORPA Papír a Up GROUP:

Pro firmu ORPA Papír a.s. jsme v naší provozovně Up OBORA HURT v Lanškrouně zajišťovali „firemní den“ včetně rautového občerstvení, odpolední zábavy a večerního programu.

O firmě ORPA Papír a.s.

Historie zpracování papíru na Lanškrounsku sahá až do roku 1884. Původně výroba jednoduchých textilních dutinek se rychle rozrostla a postupem doby se měnila v současnou moderní papírenskou výrobu.

V současné době má akciová společnost ORPA Papír a.s. dva závody. Základní závod a centrála společnosti jsou v Lanškrouně, samostatný pobočný závod je v Hostačově u Golčova Jeníkova. Mezi hlavní odběratele výrobků ORPA Papír a.s. patří výrobci a zpracovatelé vláken (skleněných, textilních a syntetických), výrobci folií, firmy z průmyslu papírenského, textilního, hutního a stavebního. Podstatná část výroby je určena také pro potravinářský průmysl.
Zhruba třetina celkové produkce směřuje na zahraniční, zejména evropské trhy. Největšími obchodními partnery jsou firmy v Německu, Polsku, Rakousku a v pobaltských zemích. Společnost také exportuje své výrobky i za hranice EU, a to do Ruska, Běloruska a na Ukrajinu. Nejčastěji exportovanými výrobky jsou papírové trubice, manžety na skleněná vlákna, dutinky na chemická vlákna a válcové papírové obaly.

Výrobky společnosti byly několikrát vysoce ohodnoceny i zlatou medailí EMBAX PRINT, naposledy v roce 2001 za velmi přesné papírové dutinky. Poté společnost získala ocenění Obal roku 2001 za sadu kulatých dárkových obalů a v r. 2005 za obal na nápojové sklo. Cílem společnosti je udržení dlouhodobé prosperity, založené na dokonalých službách a servisu zákazníkům.

MARO

Recenze

Večírek se všem líbil, prostředí, obsluha, jídlo bylo vynikající. Já osobně za marketing jsem byl také spokojen, prostor byl pěkně a dobře oddělený, vše, na čem jsme se domluvili, fungovalo perfektně, na případné změny jste pružně reagovali. Děkuji moc a těšíme se nejpozději za rok na zopakování akce.

Jindřich Hrnek, marketing
MARO s. r. o., obchod a projekce

O společnosti

Již 22 let jsme tu pro Vás!

Pardubická obchodní společnost MARO s.r.o., obchod a projekce začala na trhu působit v roce 1992, kdy byla založena Ing. Martinem Macounem a paní Helenou Roušavou jako ryze česká obchodní společnost bez zahraničního kapitálu.

Od roku 1995 se společnost stala členem Asociace odborných velkoobchodů.

„Pomáháme realizovat představy a požadavky zákazníků v mnoha oblastech: topení, plyn, voda, sanitární technika a keramika, inženýrské sítě a dodávky koupelnového vybavení včetně 3D návrhů.“

INEX SPEDITION

Recenze

… závěrech bych Vám i Vašim kolegům chtěl ještě jednou poděkovat za zajištění večírku, který já osobně hodnotím kladně a i dle ohlasů našich zaměstnanců se celá akce povedla a byla velice pozitivně vnímána. K tomu samozřejmě nemalou měrou přispěli Vaši kolegové a kolegyně, kteří se o nás ten večer starali a dále i velice pěkně zrekonstruované prostory Olympu. 
Ing. Martin Skočdopole
provozní ředitel

O společnosti

Společnost INEX SPEDITION s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblastech mezinárodní dopravy, spedice, logistiky a skladování.

V sektoru dopravy klademe důraz především na bezpečnost převáženého zboží. Využíváme moderní IT technologie v oblasti monitoringu a zabezpečení  vozidel. Provozujeme pouze dopravní techniku, která splňuje nejpřísnější emisní normy s co nejmenším dopadem na životní prostředí.

V oblasti logistiky a skladování disponujeme čtyřmi moderními logistickými halami situovanými v Trutnově a Mladé Boleslavi. Zde poskytujeme komplexní logistické služby s maximální péčí o uskladněné zboží našich zákazníků.