Obora resort

Rekreační areál se nachází v Lanškrouně u Velkého rybníku a skládá z 16 opravených chatek, dvou zrekonstruovaných a jednoho nového multifunkčního hřiště, březového hájku a hlavně ze zcela nové restaurace. Restaurace může v okolí lesa působit poněkud monumentálně, ale na to nedejte. Možný ostych zanechte přede dveřmi a vstupte. Naleznete zde designový klenot tohoto kraje. Celá restaurace je obložena zrcadlovými a skleněnými mozaikami. Na podlahách jsou bambusové masivní podlahy, které jsou doplněny světlým bambusem na baru a jiných dřevěných doplňcích. Restaurace se skládá z hlavního sálu, který je možné rozdělit na dvě soukromé části díky bambusové posuvné stěně, dvou zastřešených teras s infrazářičemi a z místnosti s kulečníkovými stoly, na kterých si můžete zpestřit pobyt. Na straně u březového háje je otevřená prostorná terasa s průhlednými designovými židlemi, na kterou poté navazuje další oddělený bar s velkým grilem na dřevo, kde se mohou konat soukromé akce či grilování. Kvůli zimním měsícům jsme do restaurace umístili krbová kamna, která tvoří útulné prostředí i při mrazivém počasí.

Up OBORA nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných chatách. V rekreačním areálu se nachází 16 chat se sociálním zařízením pro 2 až 5 osob. Původní chaty byli zcela zrekonstruovány na jaře 2020. V každé chatě jsou nové podlahy, skříně, LED osvětlením, postele s taštičkovými matracemi a novými peřinami a útulná koupelna se sprchovým koutem. Dále v areálu naleznete 18 dřevěných chat srubovitého typu pro 2 až 4 osoby. Tyto chaty sice nemají vlastní sociální zázemí uvnitř chaty ale to se nachází velmi blízko všech chat.

Pro ubytované je k dispozici mimo jiné parkoviště, dětská zábavní zóna s houpačkami, pískovištěm a trampolínou. Máte také šanci si zapůjčit ruské kuželky, petanque či croquet nebo využít nového multifunkčního hřiště a zahrát si tenis, fotbal nohejbal, volejbal nebo jiný sport na profesionální umělé trávě. Na sportovním hřišti je také možnost využití po setmění jelikož je zde nainstalované osvětlení.

Do luxusního prostředí restaurace patří také prvotřídní gastronomie. Tu zde naleznete v podání kuchařů, kteří byli naučeni našim principům a zásadám vaření šéfkuchařem Josefem Kačírkem. Restaurace nabízí moderní českou a italskou kuchyni, vaříme zde poctivá domácí jídla bez používání polotovarů či náhražek, volíme tradiční i netradiční kombinace a moderní styl servírování jídel. Kuchyně je vybavena novými a moderními technologiemi, které umožňují vařit kvalitnější a zdravější jídla.  Prodáváme zde také zákusky, dorty a pečivo Up MADE, což je značka naší domácí cukrářské a pekařské výroby, kde používáme vlastní receptury a suroviny nejvyšší kvality. Více o naší výrobě cukrářských a pekařských výrobků naleznete zde: www.upmade.cz.

Olympland

Olympland je bowlingové centrum s restaurací, které se nachází v Trutnově u hlavní silnice z Trutnova do Náchoda v Poříčí. Celá restaurace s bowlingem prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Hlavním lákadlem Olymplandu jsou především nové profesionální bowlingové dráhy. Jedná se o dráhy značky QubicaAMF, což je jeden z největších výrobců profesionálních drah. Dráhy jsou vyrobeny v USA a splňují veškeré soutěžní parametry. Aby byli uspokojeni i ti nejlepší hráči bowlingu a mohli se zde konat i velké turnaje, je zde také profesionální mazačka KustodianION. Jedná se o plně automatickou mazačku, která je jednou z nejmodernějších a nejlepších mazaček na trhu. Díky ní může i normální amatérský hráč začít na vlastní kůži rozdíl mezi amatérskou a profesionální dráhou. Dráhy jsou mazány i pro běžný provoz, tudíž zde naleznete stejné hrací podmínky kterýkoliv den v týdnu. Velkou výhodou našeho bowlingu jsou automatické zábrany žlábků, díky kterým mohou hrát děti s dospělými na jedné dráze. A jelikož se jedná o komplexní zábavní centrum, naleznete zde také kulečníkový stůl, soutěžní šipkové automat a fotbalový stůl. Pokud byste chtěli přijít i s malými dětmi, je zde dětské zábavní centrum Olympland s rozsáhlou opičí dráhou, šesti trampolínami, a kuličkovými bazénky. Více informací o dětském hřišti naleznete na www.olympland.cz kde naleznete také virtuální prohlídku celého hřiště. 

Prostory restaurace byly zcela nově vybudovány, v interiéru naleznete luxusní skleněné a kovové mozaiky, bambusové podlahy či stoly, designové průhledné židle či měděné skleněné lustry s LED Edisonovými žárovkami. Vaříme zde poctivá domácí jídla bez používání polotovarů či náhražek a volíme tradiční i netradiční kombinace jídel. Kuchyně je vybavena novými a moderními technologiemi, které nám umožňují vařit kvalitnější jídla. Restauraci můžete navštívit i na kvalitní polední menu, jehož kvalita a rychlost je ideální především pro firemní obědy. Prodáváme zde také zákusky, dorty a pečivo Up MADE, což je značka naší domácí cukrářské a pekařské výroby, kde používáme vlastní receptury a suroviny nejvyšší kvality. Více o naší výrobě cukrářských a pekařských výrobků naleznete zde: www.upmade.cz.

Olympland je ideálním prostorem pro uspořádání rodinných i firemních akcí či oslav. Můžete si zvolit z několika možných prostorů a salonků, ke kterým Vám naši kuchaři rádi připraví rautové občerstvení. Večírky a oslavy poté získávají novou dimenzi možností uspořádat malý bowlingový turnaj, kterého se mohou účastnit i ti nejmenší.

Up MÁJ

Restaurace Up MÁJ funguje nepřetržitě od roku 2011 na střeše obchodního domu Máj v Trutnově. Tato restaurace byla prvním provozem dnešní gastronomické skupiny Up GROUP. V Up MÁJI nalezneme útulné a moderní prostředí s kvalitní gastronomií. Restaurace je rozdělena do několika sekcí, kde si každý najde své místo. Pokud chcete soukromí, můžete si sednout do křesílek na vyvýšeném pódiu u oken s výhledem na trutnovský pivovar Krakonoš. Pokud vám nevadí rušnější místo, můžete se usadit v některé z hlavních sekcí. V Up MÁJI naleznete také uzavíratelný salonek, který je vhodný pro větší skupiny či různé oslavy. Dalším zajímavým prostorem je zimní zahrada s velkými okny. V zimě atmosféru dokreslují krbová kamna. Velkým lákadlem této restaurace je velká venkovní terasa s leknínovým jezírkem. Toto jezírko vytvořilo jedinečnou kulisu ke kávě či jídlu. Kombinace jezírka, okrasných květin a výhledu na střechy historického centra Trutnova dávají Up MÁJI nezapomenutelnou atmosféru.

Restaurace nabízí moderní českou či italskou kuchyni. V naší kuchyní vaříme poctivá domácí jídla bez používání polotovarů či náhražek, volíme tradiční i netradiční kombinace a moderní styl servírování jídel. Kuchyně je vybavena moderními technologiemi, které nám v kuchyni umožňují vařit kvalitnější a zdravější jídla. V restauraci můžete vyzkoušet polední menu, jehož kvalita je za svou cenu bezkonkurenční v širokém okolí. Prodáváme zde také zákusky, dorty a pečivo Up MADE, což je značka naší domácí cukrářské a pekařské výroby, kde používáme vlastní receptury a suroviny té nejvyšší kvality. Více o naší výrobě cukrářských a pekařských výrobků naleznete zde: www.upmade.cz. Vyhlášené jsou zde také slavnostní večeře.