Rekreační areál se nachází v Lanškrouně u Velkého rybníku a skládá z 16 opravených chatek, dvou zrekonstruovaných a jednoho nového multifunkčního hřiště, březového hájku a hlavně ze zcela nové restaurace. Restaurace může v okolí lesa působit poněkud monumentálně, ale na to nedejte. Možný ostych zanechte přede dveřmi a vstupte. Naleznete zde designový klenot tohoto kraje. Celá restaurace je obložena zrcadlovými a skleněnými mozaikami. Na podlahách jsou bambusové masivní podlahy, které jsou doplněny světlým bambusem na baru a jiných dřevěných doplňcích. Restaurace se skládá z hlavního sálu, který je možné rozdělit na dvě soukromé části díky bambusové posuvné stěně, dvou zastřešených teras s infrazářičemi a z místnosti s kulečníkovými stoly, na kterých si můžete zpestřit pobyt. Na straně u březového háje je otevřená prostorná terasa s průhlednými designovými židlemi, na kterou poté navazuje další oddělený bar s velkým grilem na dřevo, kde se mohou konat soukromé akce či grilování. Kvůli zimním měsícům jsme do restaurace umístili krbová kamna, která tvoří útulné prostředí i při mrazivém počasí.

Up OBORA nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných chatách. V rekreačním areálu se nachází 16 chat se sociálním zařízením pro 2 až 5 osob. Původní chaty byli zcela zrekonstruovány na jaře 2020. V každé chatě jsou nové podlahy, skříně, LED osvětlením, postele s taštičkovými matracemi a novými peřinami a útulná koupelna se sprchovým koutem. Dále v areálu naleznete 18 dřevěných chat srubovitého typu pro 2 až 4 osoby. Tyto chaty sice nemají vlastní sociální zázemí uvnitř chaty ale to se nachází velmi blízko všech chat.

Pro ubytované je k dispozici mimo jiné parkoviště, dětská zábavní zóna s houpačkami, pískovištěm a trampolínou. Máte také šanci si zapůjčit ruské kuželky, petanque či croquet nebo využít nového multifunkčního hřiště a zahrát si tenis, fotbal nohejbal, volejbal nebo jiný sport na profesionální umělé trávě. Na sportovním hřišti je také možnost využití po setmění jelikož je zde nainstalované osvětlení.

Do luxusního prostředí restaurace patří také prvotřídní gastronomie. Tu zde naleznete v podání kuchařů, kteří byli naučeni našim principům a zásadám vaření šéfkuchařem Josefem Kačírkem. Restaurace nabízí moderní českou a italskou kuchyni, vaříme zde poctivá domácí jídla bez používání polotovarů či náhražek, volíme tradiční i netradiční kombinace a moderní styl servírování jídel. Kuchyně je vybavena novými a moderními technologiemi, které umožňují vařit kvalitnější a zdravější jídla.  Prodáváme zde také zákusky, dorty a pečivo Up MADE, což je značka naší domácí cukrářské a pekařské výroby, kde používáme vlastní receptury a suroviny nejvyšší kvality. Více o naší výrobě cukrářských a pekařských výrobků naleznete zde: www.upmade.cz.