Up RADNICE otevřena

Chtěli bychom Vám oznámit že dne 2.3.2016 bude otevřena restaurace Up RADNICE. Přijďte vyzkoušet novou cukrárnu a gurmánskou restauraci.

Up RADNICE

Restaurace a cukrárna Up RADNICE se nachází ve sklepních prostorách historické trutnovské radnice na pěší zóně pod Krakonošovým náměstím.

Nachází se zde dva odlišné provozy. Jeden funguje jako cukrárna s kavárnou a druhý jako luxusní restaurace. Oba prostory jsou vybaveny kvalitními materiály, jako jsou zlaté a kamenné obklady, bambusová podlaha a hedvábné lustry. V interiéru jsme docílili výjimečného spojení starobylé kamenné klenby s moderními prvky, které vám poskytnou nezapomenutelný zážitek, o kterém budete vyprávět svým přátelům.

V restauraci Up RADNICE se prezentujeme jídly a nápoji, se kterými se v běžných restauracích nesetkáte. Proto zde v nabídce naleznete česká jídla v moderním pojetí nebo steaky z masa, které normálně nekoupíte. Nápojový lístek zde obsahuje skvosty, které každý someliér jistě ocení. Sklepní prostory doplněné o zlaté prvky tvoří z této restaurace nejlepší volbu pro slavnostní či romantické večeře.

Pokud byste měli nějaké speciální přání k vaší rezervaci, například květinu, speciální výzdobu nebo i něco složitějšího, jako třeba zapéct svatební prstýnek do dezertu, neváhejte nám zatelefonovat a my pro Vás tyto speciální požadavky rádi připravíme.

V Up RADNICI mohou konečně lidé navštívit luxusní restauraci, která je na stejné úrovni jako špičkové restaurace ve světových metropolích.

Write a Comment